1) Otevřete akci v Přihlašovně

2) Přihlaste se do systému

Úplně nahoře na stránce najdete tlačítko Přihlásit. Po kliknutí na něj se otevře přihlašovací formulář.

POZOR: Přihlášení na akci provádí vedoucí akce na oddíle hromadně, účastníci se nepřihlašují individuálně.

 

3) Přihlaste se svým uživatelským účtem

Teď byste měli být na přihlašovací stránce:

 

Nyní může nastat jedna ze tří situací:

  1. Už máte pionýrský uživatelský účet (už jste se třeba někdy dříve hlásili na nějakou akci přes Přihlašovnu apod.) – v tom případě se přihlaste svými údaji a pokračujte bodem 4 níže.
  2. Účet máte ale zapomněli jste heslo – pak si jej nechte obnovit a nastavte si nové. (A když odeslání formuláře končí hláškou „Došlo k chybě při ukládání formuláře“, znamená to, že účet ještě nemáte – pak vizte níže informace k tomu, jak si účet zřídit.) Jakmile budete mít nastavené nové heslo, můžete se vrátit do Přihlašovny, nahoře kliknout na tlačítko „Přihlásit“ a tam vaše nové přihlašovací údaje vyplnit.
  3. Účet zatím vůbec nemáte – pak se nenechte odradit! K ideálům Pionýra patří překonání, tak pro vás tohle bude určitě hračka ?.
    • Účet vám může aktivovat vedoucí vaší pionýrské skupiny, váš oddílový vedoucí, případně ten, kdo má na vaší skupině na starosti registraci členů. Dejte mu vědět, že chcete aktivovat svůj účet a pošlete mu svůj email.
    • V případě, že vám z nějakého důvodu vedoucí skupiny ani oddílu nemůže pomoci nebo se mu nepovede váš účet aktivovat, ozvěte se nám (e-mail, Messenger), zkusíme situaci vyřešit, ať se můžete co nejdříve přidat k ostatním účastníkům.
    • Ve chvíli, vám bude účet aktivován, přijde vám e-mail (s předmětem „Pionýr – aktivace uživatele …“). V něm najdete odkaz k vytvoření hesla, jakmile to uděláte, máte přihlašovací účet připraven ?. Teď můžete konečně do Přihlašovny, nahoře kliknout na tlačítko „Přihlásit“ a tam vaše přihlašovací údaje vyplnit.

V Přihlašovně se přihlaste na RESET

Jakmile se vám povedlo přihlásit do Přihlašovny, k vašemu přihlášení na RESET chybí už jen málo!

Na detailu akce v Přihlašovně najdete část s přihlášením. Zde je třeba vyplnit počet dalších účastníků za vaší PS.

Až budete mít vyplněno, klikněte na „Přihlásit na akci“. Poté by se mělo zobrazit potvrzení, které by vám také mělo hned dorazit na váš e-mail.

5) Uhraďte účastnické poplatky

Po přihlášení je třeba uhradit účastnické poplatky, faktury budou rozeslány v lednu 2023. Účastnický poplatek je 400 Kč.

6) Přijeďte na RESET!

Aby vám neuniklo nic důležitého (informace o programu a další aktuality), nezapomeňte sledovat RESET na Instagramu a Facebooku, v Mozaice Pionýra a na těchto webových stránkách!